Kradzieży pieniędzy, dokumentów, oraz telefonu komórkowego – Kto rozpoznaje tego mężczyznę? Policjanci chcą ustalić jego tożsamość

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Józefowie zajmują się wyjaśnieniem sprawy dotyczącej kradzieży pieniędzy, dokumentów, oraz telefonu komórkowego, która miała miejsce w dniu 7 lutego w Józefowie. Monitoring, który zabezpieczyli policjanci w sprawie, zarejestrował wizerunek mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem.


Mężczyzna widoczny na zdjęciach poruszał się prawdopodobnie mazdą 6 kombi koloru srebrnego. Policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę, o kontakt z prowadzącym dochodzenie mł. asp. Michałem Chwiedukiem tel. 22 604 16 08.

7 lutego tego roku w Józefowie, jednego z mieszkańców okradziono, w czasie kiedy ten wypakowywał zakupy z samochodu. Sprawca wykorzystał ten moment i zabrał ze środka auta pieniądze, dokumenty oraz telefon komórkowy.

Sprawą zajęli się policjanci z zespołu kryminalnego komisariatu w Józefowie. Śledczy dotarli do zapisów monitoringów, zawierających wizerunek mężczyzny, który może mieć związek w prowadzoną sprawą.

Ustalenie tożsamości i przesłuchanie tego mężczyzny, jest bardzo istotne dla odtworzenia okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonej przez Policję sprawy.

Dlatego policjanci apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w jej wyjaśnieniu o  bezpośredni kontakt telefoniczny lub email-owy.

Wszelkie informacje można przekazywać w następujący sposób:

  • tel. 22 604 16 08 prowadzący postępowanie mł. asp. Michał Chwieduk,
  • tel. 22 789 21 07 lub 22 780 11 28 dyżurny Komisariatu Policji w Józefowie,
  • tel. alarmowe 997,112
  • e-mail: oficer.prasowy.otwock@ksp.policja.gov.pl

Czytaj również…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *