Dama z popularnego reality show zamieszkała w pałacu

Za nami wyjątkowy odcinek reality show “Damy i wieśniaczki za granicą”, którego premiera miała miejsce w telewizji TTV.

Od wiosny tego roku w każdy poniedziałek emitowany jest jeden z odcinków, w którym, swoimi rolami, wymieniają się bohaterki z Polski i Ukrainy. Kobiety z zupełnie innych światów zderzają się z innym stylem życia swoich zmienniczek, ale także inną kulturą. Zamożna dama zaczerpuje życia na ubogiej prowincji, a wiejska kobieta poznaje życia bogaczki.


Tym razem było inaczej. Polska dama, Małgorzata Horyń-Olszewska, zamieszkała w pałacu na Ukrainie, otoczona marmurami i wielkim przepychem. Rodzice ukraińskiej wieśniaczki, u których zamieszkała dama, przywitali Małgorzatę chlebem i solą oraz wystawną kolacją. Pomimo ogromnych luksusów, Polka musiała uporać się z trudem pracy na gospodarstwie. Trzeba przyznać, że wypadła rewelacyjnie! Jej inteligencja, błyskotliwość i elokwencja nadrabiały braki w czynnościach, z którymi na co dzień boryka się dziewczyna ze wsi.


Oprócz bogactwa obu kobiet poznajemy pracę modelingowo – aktorską, którą na co dzień zajmuje się Horyń-Olszewska. Zadania artystyczne, które zostawiła polska dama dla swojej zmienniczki  – nie przypadły do gustu wieśniaczce. Lekcje aktorstwa udzielone przez przyjaciela Małgorzaty, aktora Krzysztofa Chromińskiego, wyprowadziły ukraińską dziewczynę z równowagi, a sesja zdjęciowa z wężem pokazała, że nie każda dziewczyna nadaje się do bycia fotomodelką. Miłym akcentem kapryśnej wieśniaczki pozostała jedynie wizyta w teatrze muzycznym, gdzie cudowna Natasza Urbańska z artystami Studia Buffo rozbawiła Ukrainkę przy muzycznych rytmach podczas „Wieczoru włoskiego”.

Tego odcinka nie można było przegapić!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *