Horyń-Olszewska w obsadzie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Produkcję docenili widzowie, przyznając jej Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. W rolach głównych występują: Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dorota Kamińska i inni. W serialu gościnnie wystąpili: Paweł Nastula – mistrz olimpijski w judo, Radek Liszewski – lider zespołu Weekend, Bartek Marszałek – pierwszy Polak w motorowodnej Formule 1, czy Tomasz Niecik – gwiazda muzyki disco polo. A już we wtorek, 16 października, gościnnie zaszczyci swoją obecnością Małgorzata Horyń-Olszewska.

Małgorzata Horyń-Olszewska, Dominik Dąbrowski, Tomasz Kutera, Mateusz MurańskiMałgorzata Horyń-Olszewska to aktorka, którą w ostatnim czasie możemy częściej spotkać na prestiżowych wybiegach mody niż na szklanym ekranie. Otwierała pokazy międzynarodowych projektantów: Carmichaela Byfielda, Maatje Fernandes i wielu innych. Jest ambasadorką m.in. ogólnopolskiej kampanii „Bądź Aniołem dla Zwierząt”. Zdobi ogólnopolskie magazyny mody, a ostatnio została nawet „The Queen of Dominiak Design” – marki wytwornych sukienek wieczorowych.

  • Czy w serialu wcieli się Pani w rolę modelki?

–  Nie – mówi Horyń-Olszewska – Cieszę się, że kobiety 40+ zostały zauważone przez cały modowy przemysł i występują zarówno w reklamach, jak i na wybiegach. Dlatego propaguję dojrzałe piękno, tak jak w ogólnopolskiej kampanii „Naturalne piękno z Axamii”, której jestem twarzą. Może kiedyś otrzymam taką propozycję i wcielę się w rolę modelki – dodaje z uśmiechem.

  • W takim razie, w jakiej roli zobaczymy Panią w serialu?

  • Aldony, postaci bardzo kontrowersyjnej. Delikatnie mówiąc… szefowej domu publicznego.

  • Czyli burdelmamy?

  • Taaaak.

Premierowy odcinek serialu „Lombard. Życie pod zastaw” z udziałem Małgorzaty Horyń-Olszewskiej zostanie wyemitowany 16 października o godz. 19:00 w TV Puls.


Małgorzata Horyń-Olszewska z Tomaszem Kuterą i Łukaszem Zatyką

fot. zdjęcia z fanpage DAREK&BETON – policjanci z serialu „Lombard życie pod zastaw” i Facebook Małgorzaty Horyń-Olszewskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *