Uwaga ! Poszukiwani sprawcy zniszczenia dworca PKP i osób, które rejestrowały to zajście [ZDJĘCIA, FILM]

Dotychczasowe ustalenie nie doprowadziły do ustalenia tożsamości wandala i dwóch towarzyszących mu osób, które 22 grudnia ubiegłego roku filmowały przebieg niszczenia odnowionego dworca PKP w Piasecznie. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu tych osób prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie.
22 grudnia po północy doszło do zniszczenia ścian elewacji odnowionego dworca PKP w Piasecznie. Napisy i rysunki zostały naniesione w kilku miejscach. Zostały między innymi zamalowane szklane drzwi i ściana od strony zejścia na perony, Pomazano też tablice informacyjne na peronach, windy oraz najniżej położoną część dworca.


Prowadzone w tej sprawie czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości trzech osób, których wizerunek publikują policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu tych osób prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 213. Informacje można kierować również drogą mailową : oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl


Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript. 

 

One thought on “Uwaga ! Poszukiwani sprawcy zniszczenia dworca PKP i osób, które rejestrowały to zajście [ZDJĘCIA, FILM]

  • 29 stycznia, 2018 at 9:53 pm
    Permalink

    Jakbym dopadł takie kxxwy…. to wymalowałbym im cały ryj tym sprayem.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *