UCIEKALI PRZED POLICJANTAMI, BO W SAMOCHODZIE MIELI MARIHUANĘ [FILM]

Kierowca audi na widok radiowozu ruszył do ucieczki. Jechał od Konopnicy w stronę Lublina. Na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II w Lublinie stracił panowanie nad rozpędzonym pojazdem, uderzył w bariery energochłonne, po czym dachował.


Kierowca i pasażer wybiegli z auta i kontynuowali ucieczkę pieszo. Parę minut później byli już w rękach policji, to dwaj 22 letni mieszkańcy Lublina. W audi policjanci odnaleźli ponad 3 kilogramy marihuany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, kilka minut po godzinie 17:00 . Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziałów Ruchu Drogowego i Przestępczości przeciwko mieniu komendy miejskiej,  w Konopnicy chcieli zatrzymać  do kontroli jadące od strony Kraśnika audi. Kierowca zignorował jednak dawane mu znaki do zatrzymania się i zaczął uciekać.  Mężczyzna nie reagował na sygnały świetlne oraz dźwiękowe. W trakcie ucieczki próbował wyprzedzić  jadącego w tym samym kierunku  busa.  Kierujący audi zjechał na prawą stronę, wjechał do rowu a następnie  wjeżdżając ponownie  na jezdnię otarł się o busa.   Jechał z dużą prędkością, na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II w Lublinie stracił panowanie nad rozpędzonym pojazdem uderzył w bariery energochłonne, po czym dachował.


Z audi wyskoczyło dwóch mężczyzn i dalszą ucieczkę kontynuowali pieszo.   Obaj zostali zatrzymani, to  dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 22 lat.

W samochodzie policjanci odnaleźli środki odurzające.  Łącznie zabezpieczyliśmy ponad 3 kg marihuany o wartości 120 tys. zł.  Po badaniach lekarskich, obaj 22 latkowie trafili do policyjnego aresztu. Będą odpowiadać za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, ucieczkę przed policyjną kontrolą oraz popełnione wykroczenia w ruchu drogowym.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *