Tragiczny wypadek! Śmierć na miejscu poniosła pasażerka pojazdu BMW.

W niedzielę. 4godzinach wieczornych doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniosła pasażerka pojazdu bmw. Trasa DK-44 była całkowicie zablokowana, a czynności na miejscu zdarzenia trwały do późnych godzin nocnych. Apelujemy o rozsądek na drodze oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów i ograniczeń!
W niedzielę, o godzinie 20:06 służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Oświęcimskiej w Tychach, na wysokości cmentarza komunalnego. Na miejsce zostały skierowane załogi pogotowia ratunkowego, straży pożarnej oraz policjanci tyskiej komendy. Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu mundurowych, kierujący pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w bramownice, na których wyświetlane są informacje drogowe. Niestety na skutek zdarzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka pojazdu.
Czynności na drodze krajowej numer 44 trwały do późnych godzin nocnych, a trasa w obydwu kierunkach była całkowicie zablokowana. Usuwanie skutków zdarzenia przez pracujące na miejscu służby zostało zakończone około 2:00.

20-letni kierujący bmw był trzeźwy. Został przetransportowany do szpitala z urazem ręki, a następnie zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Postępowanie w sprawie wypadku jest prowadzone przez tyskich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Kierowco!

Na drodze panują zmienne warunki atmosferyczne, co powoduje, że jezdnia może być śliska, a droga hamowania zdecydowanie się wydłuża. Dostosowanie prędkości do sytuacji na drodze oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów i ograniczeń ma ogromny wpływ na to, czy wszyscy bezpiecznie dotrą do celu swojej podróży. Zachowaj zdrowy rozsądek za kierownicą!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *