Śmiertelny wypadek w powiecie łęczyńskim

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23 letni kierujący Oplem, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się z 32 letnią kierującą Renault. Zdarzenie miało miejsce na DW813 w miejscowości Witaniów. Kierujący pojazdami marki Opel oraz Renault podróżowali z pasażerami.


Wszystkie 4 osoby zostały przewiezione do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, pasażerka z Opla zmarła w szpitalu.

Do tego zdarzenia doszło 9 lutego br., po godzinie 6 rano, na drodze wojewódzkiej w miejscowości Witaniów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 23 letni mieszkaniec Lublina, kierując Oplem, na łuku drogi wpadł w poślizg, a następnie bokiem pojazdu uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd marki Renault, którym kierowała 32 letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego.
Kierujący pojazdami marki Opel oraz Renault podróżowali z pasażerami. Wszystkie 4 osoby zostały przewiezione do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, pasażerka z Opla zmarła w szpitalu. 

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. 

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *