Rekordzista zatrzymany do kontroli! Pędził nissanem ponad 240 km/h [FILM]

Mundurowi z bielskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej niechlubnego “rekordzistę”. 50-latek kierujący sportowym nissanem na drodze ekspresowej dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość.

Mieszkaniec Bielska-Białej został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a do jego konta doliczono 10 punktów karnych.
Policjanci z grupy SPEED bielskiej drogówki podczas każdej służby pełnionej na drogach naszego regionu zwracają szczególną uwagę na kierowców, którzy w sposób szczególnie lekceważący traktują przepisy kodeksu drogowego. 2 października br. mundurowi patrolowali drogę ekspresową S-52 z Żywca do Cieszyna, kiedy zauważyli sportowego nissana, który poruszał się z nadmierną prędkością. Policyjny radar wskazał, że kierowca pędził z prędkością ponad 240 km/h przy dopuszczalnej prędkości 120 km/h.
Policjanci zatrzymali do kontroli pojazd 50-letniego bielszczanina. Jak się okazało, nissan nie miał ważnych badań technicznych pojazdu i mundurowi zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny. Za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, na jego konto zostało dopisane 10 punktów karnych.


KAROLINA PILARCZYK Królowa Driftu Wsiadający po alkoholu do samochodu są zabójcami! Żadnej litości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *