Pił piwo i prowadził BMW relacjonując to na żywo w mediach społecznościowych

Pił piwo i prowadził samochód relacjonując to na żywo w mediach społecznościowych!
9 października br., dyżurny kalwaryjskiego komisariatu, otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na jednej z aplikacji internetowych pewien mężczyzna relacjonuje na żywo swoją jazdę samochodem, w trakcie której pije alkohol.

KAROLINA PILARCZYK Królowa Driftu Wsiadający po alkoholu do samochodu są zabójcami! Żadnej litości

Z informacji przekazywanych podczas nagrania wynikało, że człowiek ten porusza się bmw i jeździ po terenie Przytkowic, w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Skierowani na miejsce policjanci podjęli penetrację terenu. Jednocześnie zainstalowali na swoich telefonach wskazaną aplikację, i mając od osoby zgłaszającej nick autora tej relacji, również rozpoczęli jego obserwację. W pewnym momencie funkcjonariusze rozpoznali zabudowania, które ukazały się za szybą pojazdu. Udali się w to miejsce, gdzie ujawnili samochód marki BMW. Za kierownicą siedział 24-letni mieszaniec powiatu wadowickiego. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Kierowca za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.
Policjanci stale apelują do kierowców o rozwagę. Wszyscy wiedzą, jakim zagrożeniem są nietrzeźwi kierujący. Szkoda, że nie wszyscy z tej wiedzy korzystają w praktyce.

Zdjęcie ilustracyjne 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *