Policjant w czasie wolnym zareagował natychmiast

Do wypadku doszło we wtorek w Krzyżówkach w powiecie lipnowskim. Auto zjechało z drogi, dachowało i uderzyło w drzewo. Przejeżdżający tamtędy policjant ze skępskiego posterunku zareagował natychmiast pomagając poszkodowanym wydostać się z auta.
Dyżurny lipnowskiej jednostki otrzymał  we wtorek  (8.12.20) zgłoszenie o wypadku w Krzyżówkach. Kierowca toyoty wypadł z drogi, zjechał do rowu, dachował i uderzył w drzewo. Na miejsce skierowano straż pożarną i policjantów “drogówki”.

Jak się okazało na zdarzenie natychmiast zareagował policjant ze skępskiego posterunku, który w czasie wolnym od służby jechał tą drogą. Ruszył na pomoc poszkodowanym pomagając im wydostać się z wraku. Huk usłyszeli także strażacy z OSP Krzyżówki. Funkcjonariusze wydobyli z pojazdu poszkodowane osoby i udzielili im pomocy do czasu przyjazdu służb medycznych. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca stracił panowanie nad autem, gdy koło zjechało na pobocze drogi. Toyota wpadła do rowu, dachowała i uderzyła w drzewo. Kierujący corollą 75-latek był trzeźwy. Zarówno on, jak i pasażerowie auta trafili pod opiekę lekarzy.

Autor: podkom. Małgorzata Małkińska
Publikacja: st.asp. Piotr Duziak/kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *