Śmiertelny wypadek na Al. Witosa w Lublinie

Dwie osoby zginęły, a dwie kolejne zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło dziś rano na skrzyżowaniu alei Witosa z ulicą Moritza. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący samochodem marki Audi podczas skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu, doprowadzając do zderzenia z fordem. Ma miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, biegły oraz prokurator.
Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 6 na skrzyżowaniu alei Witosa z ulicą Moritza. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu, kierujący samochodem marki Audi jechał od centrum Lublina. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu na 54-latce kierującej fordem. W wyniku zderzenia, śmierć ponieśli dwaj pasażerowie audi. 30-letni kierowca, jak również  54-letnia kierująca fordem z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 54-latka była trzeźwa. Od obojga kierowców pobrano krew do badań. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie, biegły oraz prokurator. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

komisarz Kamil Gołębiowski/lubelska.policja.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *