Auto wjechało do rzeki. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia

Gorzowscy policjanci wspólnie z prokuraturą rejonową wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w wyniku którego honda znalazła się w Warcie. W pojeździe, które wywróciło się na dach, zostało znalezione ciało młodego mężczyzny. Śledczy prowadzą czynności procesowe, zabezpieczają wszelkie ślady, które będą pomocne w ustaleniu przebiegu zdarzenia., do którego doszło prawdopodobnie kilka godzin przed zauważeniem pojazdu przez przechodnia. Policjanci zwracają się do osób, które mogły widzieć moment zdarzenia, aby kontaktowały się z funkcjonariuszami komendy miejskiej.
W czwartek (28 stycznia) około godziny 8 służby zostały powiadomione przez przypadkowego przechodnia o aucie, które znajduje się w Warcie i jest odwrócone kołami do góry. Na miejscu pojawili się policjanci, niezbędna była pomoc strażaków. Po wyciagnięciu pojazdu na brzeg okazało się, że znajdują się tam zwłoki mężczyzny. Teren zdarzenia został zabezpieczony, by śledczy mogli wykonywać niezbędne czynności procesowe. Zadaniem funkcjonariuszy jest odtworzenie przebiegu zdarzenia.

Policjanci na miejscu ustalili dane mężczyzny, który znajdował się w hondzie. Okazało się, że jest to 22-latek. Jego ciało zostało przez prokuratora zabezpieczone do sekcji. Wstępne ustalenia mówią, że do zdarzenia doszło najprawdopodobniej kilka godzin wcześniej. Śledczy będą wyjaśniać wszelkie szczegóły.

Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do osób, które mogły widzieć moment zdarzenia. Każda informacja może być cenna i przybliży do wyjaśnienia tej sprawy.

podkomisarz Grzegorz Jaroszewicz

Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim

/gorzow-wielkopolski.policja.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *