Zderzenie dwóch samochodów w Kostkowie – policjanci wyjaśniają okoliczności

Dziś przed godziną 8:00 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w Kostkowie. W zdarzeniu wzięły udział dwa samochody osobowe. W wyniku zderzenia cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala.
Policjanci przed godziną 8:00 otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Kostkowie. Policjanci ruchu drogowego z wejherowskiej komendy pojechali na miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ford focus, na skrzyżowaniu najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla w wyniku czego doszło do zderzenia samochodów, jeden z nich przewrócił się na dach. Łącznie cztery osoby zostały przewiezione do szpitala.

Samochody zostały zabezpieczone. Na drodze ruch odbywał się wahadłowo.

Teraz sprawą zajmują się śledczy, którzy będą dokładnie wyjaśniali wszelkie okoliczności wypadku.
Policjanci przypominają i apelują zarówno do kierowców, jak i pieszych o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych.  Już coraz szybciej zapada zmrok, pojawiają się poranne mgły, niebawem można się spodziewać także pierwszych przymrozków, a ponadto ograniczona widoczność oraz mokra i śliska nawierzchnia sprawia, że są to dodatkowe utrudnienia dla pieszych jak i kierujących pojazdami. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować! Kierowcy nie mogą zapominać o tym, że nie są sami na drodze.

/pomorska.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *