Zatrzymany amator środków odurzających

W minioną środę kryminalni z jędrzejowskiej komendy zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Teraz amator zakazanych substancji będzie swoje zachowanie tłumaczył przed sądem.


Jędrzejowscy kryminalni podejrzewali 27-letniego mieszkańca miasta, że ten może trudnić się narkotykowym procederem. Stróże prawa w minioną środę zapukali do jego drzwi.  Jak się okazało, podejrzenia policjantów szybko się potwierdziły. Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywał mężczyzna, kryminalni znaleźli w jednej z szafek worki foliowe zawierające susz roślinny i białą substancję oraz fiolkę z białym proszkiem i kryształkami.


Zabezpieczone zostało blisko 50 gramów substancji psychoaktywnych wstępnie zidentyfikowanych jako amfetamina, marihuana i metamfetamina. Ponadto stróże prawa zabezpieczyli ponad 1700 złotych w gotówce. 27-letni amator narkotyków trafił do komendy, gdzie składał wyjaśnienia. Wczoraj 27-latek usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr: MK

Źródło: KPP w JędrzejówDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *