Wypadek śmiertelny na A1

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 3 listopada 2020 roku po godzinie 16.00 na drodze A1 w miejscowości Brzoza. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 60-letni kierowca hondy.
3 października 2020 roku po godzinie 16:00 piotrkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze A1, w miejscowości Brzoza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem dostawczym fiat ducato jadąc w kierunku Katowic, z niewyjaśnionych okoliczności najechał na tył hondy. W wyniku uderzenia osobówka wjechała wprost pod poprzedzającą ją naczepę samochodu ciężarowego volvo. Pomimo przeprowadzonej reanimacji 60-letni kierowca hondy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący ducato i volvo byli trzeźwi. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Dostosowujmy prędkość do warunków panujących na drodze oraz do własnych umiejętności. Jesienna aura oraz szybko zapadający zmrok również mogą utrudniać jazdę. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas.

/lodzka.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *