Tragiczny wypadek! Nie żyje 17-letnia motocyklistka

17-latka kierująca motocyklem marki Yamaha straciła panowanie, zjechała z drogi a następnie uderzyła w drzewo. Pomimo prowadzonej reanimacji nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Bezwola. Radzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku.
Do wypadku doszło wczoraj około godziny 17:30. Ze wstępnych ustaleń radzyńskich policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca motocyklem marki Yamaha YZF-125 na prostym odcinku drogi z nieznanych jak dotąd przyczyn zjechała na prawe pobocze, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Na miejscu zdarzenia zginęła 17-letnia kierujący motocyklem, mieszkanka gminy Wohyń.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku.

Pamiętajmy! Motocykliści to niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Nie chronią ich pasy bezpieczeństwa ani karoseria pojazdu. Ich bezpieczeństwo na drodze zależy w dużej mierze od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania techniki jazdy do prędkości i warunków panujących na drodze.

starszy aspirant Piotr MuchaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *