MARIHUANA ZAKOPANA W LESIE

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ujawnili 70 porcji dilerskich marihuany. Właścicielem narkotyków okazał się 25-letni mieszkaniec gminy Susiec, który w obawie przed stróżami prawa zakopał je w lesie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Wczoraj tomaszowscy kryminalni podczas wykonywania czynności służbowych ustalili, że 25-letni mieszkaniec gminy Susiec może posiadać narkotyki. W związku z tym pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Czujność ich nie zawiodła. Jak się okazało w niedalekiej odległości od jego posesji policjanci ujawnili susz roślinny. Właściciel narkotyków w obawie przed stróżami prawa zakopał je w pobliskim lesie.
Badania wykazały, że zabezpieczony susz roślinny jest substancją zabronioną. Policjanci zabezpieczyli marihuanę w ilości z której można byłoby wykonać blisko 70 porcji dilerskich narkotyków.

25-latek usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

sierżant sztabowy Monika Ryczek/lubelska.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *