Tragiczny wypadek! Nie żyje 31-letni mężczyzna

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, doszło dziś przed godziną 02:00 na drodze powiatowej w Rososzy. Kierujący osobową Kią zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewa. W wyniku zderzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku. Droga została zablokowana. Apelujemy do kierowców o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.
Dziś po godzinie 02:00  dyżurny ryckiej komendy   otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej w Rososzy. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że  kierujący osobową kią  31-letni mieszkaniec powiatu ryckiego w terenie niezabudowanym na prostym odcinku drogi jadąc w kierunku Leopoldowa najprawdopodobniej nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych, w wyniku czego zjechał na pobocze drogi, a następnie do rowu uderzając w przydrożne drzewo, po czym po wjechaniu na przepust w przydrożnym rowie uderzył w kolejne drzewo, doprowadzając do rozerwania pojazdu na dwie części. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Jak ustalono był sam w pojeździe.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, natomiast droga została zablokowana i zorganizowano objazdy. Czynności na miejscu wykonywane  były  z udziałem prokuratora.  

Sprawą wypadku zajmują się śledczy, którzy dokładnie będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

 aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *