Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego! BMW prowadził 18-letek

Tragicznie zakończył się wczorajszy wypadek w Blinowie Pierwszym z udziałem 66 letniego pieszego i pojazdu BMW kierowanego przez 18 latka . Wskutek potrącenia pieszy został przewieziony do szpitala gdzie mimo prowadzonej reanimacji zmarł. Ustalamy szczegóły zdarzenia.
Wczoraj około godziny 16:30 kraśniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszego w Blinowie Pierwszym (powiat kraśnicki). Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący BMW – 18-letni mieszkaniec gminy Szastarka, wymijał się z innym pojazdem jadącym z naprzeciwka i zaraz po zakończeniu tego manewru doszło do potrącenia 66 letniego pieszego z tej samej gminy, który prawdopodobnie znajdował się  na środku jezdni w nieoświetlonym miejscu. Pogotowie przetransportowało mężczyznę do szpitala, jednak mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, życia mężczyzny nie udało się uratować wskutek odniesionych obrażeń. Policjanci przeprowadzili oględziny z udziałem technika kryminalistyki i biegłego z zakresu rekonstrukcji zdarzeń drogowych, ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Kierujący BMW był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności w prowadzonym postępowaniu.

Apelujemy o ostrożność na drodze, to już kolejny wypadek śmiertelny w tym miesiącu na naszych drogach, coraz szybciej zapada zmierzch, warunki są coraz trudniejsze,  używajmy elementów odblaskowych jako piesi i stosujmy się do przepisów ruchu drogowego.

aspirant Paweł CieliczkoDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *