Skusiły go koła i alufelgi do BMW

Kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży kół samochodowych i alufelg do samochodu marki BMW. Do przestępstwa doszło pod koniec marca br. na terenie jednej z prywatnych posesji.


Sprawcą okazał się 24-letni mieszkaniec tego miasta. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec marca br. na terenie Radzynia Podlaskiego. Sprawca z terenu posesji  poszkodowanego dokonał kradzieży 10 sztuk kół i alufelg wraz z oponami do samochodu marki BMW. Właściciel oszacował straty na kwotę 1000 zł.
Radzyńscy kryminalni pracując nad tą sprawą ustalili personalia sprawcy. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Mężczyzna funkcjonariuszom tłumaczył, że opony samochodowe wyrzucił do lasu, natomiast aluminiowe felgi sprzedał na skupach złomu. 24-latek został zatrzymany i doprowadzony do radzyńskiej jednostki policji, gdzie usłyszał zarzuty. Mundurowi odzyskali również skradzione alufelgi.

Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje Sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

P. M.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *