Podczas sprzeczki użył wiatrówki

W jednej z miejscowości w gminie Końskie podczas sprzeczki dwóch mężczyzn, jeden z nich użył „wiatrówki”. Zatrzymano nietrzeźwego 35-latka, u którego zabezpieczono także inne niebezpieczne przedmioty.
Dziś po godzinie 7:00 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Końskich otrzymał informację, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Końskie, podczas sprzeczki pomiędzy dwoma mężczyznami użyto broni. Na miejsce szybko skierowano patrol. Tam policjanci spotkali nietrzeźwego 35-latka, przy którym mundurowi ujawnili tzw. „wiatrówkę”. Mężczyzna miał jej użyć podczas kłótni ze znajomym. 35-latek został zatrzymany. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania ranionego, który oddalił się przed ich przyjazdem. Okazało się, że nietrzeźwy 39-latek przebywał w miejscu zamieszkania. Miał on kilka powierzchownych ran dłoni i nóg. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

To jednak nie koniec historii. W toku wykonanych czynności w miejscu zamieszkania sprawcy tego zdarzenia, poza „wiatrówką” policjanci ujawnili pistolet śrutowy na sprężone powietrze, rewolwer hukowy oraz amunicję do tego typu sprzętu. Zabezpieczone przedmioty trafią do ekspertyzy, a po wytrzeźwieniu 35-latek zostanie przesłuchany.  

Opr. MP

Źródło: KPP w Końskich/swietokrzyska.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *