Pijany 28 latek uciekał przed policyjną kontrolą, w samochodzie wiózł swojego 3 letniego syna

Kierowca vectry nie reagował na dawane przez umundurowanych policjantów sygnały do zatrzymania. Omijając radiowóz przyspieszył i ruszył w kierunku obwodnicy . Po zatrzymaniu okazało się, że 28 letni mieszkaniec Biłgoraja miał w organizmie ponad promil alkoholu. Pijany mężczyzna przewoził swojego 3 letniego syna.

W czwartek 14 maja br, jeden z patroli ruchu drogowego z komendy w Biłgoraju pełnił służbę na trasie Biłgoraj – Tarnawa.  Przed godz. 18:00 policjanci dokonali pomiaru prędkości jadącego w kierunku Janowa Lubelskiego opla vectry. Samochód poruszał się z nadmierną prędkością. Przy dopuszczalnej jeździe 50kh/h jechał z prędkością 80km/h.

Policjanci dali kierowcy znak do zatrzymania. Ten zwolnił po czym omijając radiowóz przyspieszył i ruszył do ucieczki.  Vectra jechała w kierunku obwodnicy Frampola do krajowej drogi nr 74, a następnie skierowała się w stronę trasy W835.  Tam kierowca ponownie ruszył w kierunku Frampola, a gdy skręcił w drogę gruntową został zatrzymany przez policjantów.

Zatrzymanym okazał się 28 letni mieszkaniec Biłgoraja.  Policjanci usłyszeli płacz dziecka dobiegający z samochodu. Jak się okazało mężczyzna przewoził swojego 3 letniego syna.

Dziecko zostało oddane pod opiekę matce, pojazd został odholowany a kierowca zatrzymany. Mieszkaniec Biłgoraja został przebadany na zawartości alkoholu, miał w organizmie prawie 1,2 promila.

R.L.R./lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *