Motocyklem uderzył w przyczepkę, policjanci apelują o ostrożność

Bytowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek 1 września  na drodze wojewódzkiej nr 228 w okolicach Frydrychowa. W wyniku uderzenia motocykla w przyczepkę samochodową ranny został kierujący jednośladem. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku. Mundurowi apelują o ostrożność za kierownicą.
Wczoraj po godzinie 9.00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 228 w okolicach Frydrychowa. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Mundurowi, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem yamaha jadąc w kierunku Kartuz najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód citroen, którego kierowca skręcał w lewo. Części z rozbitego motocykla uszkodziły jeszcze opla jadącego w kierunku Bytowa. W wyniku zdarzenia ranny został 41-letni kierowca motocykla. Mężczyzna trafił do szpitala.
Droga była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitych pojazdów. Technik kryminalistyki sporządził szkic oraz dokumentację fotograficzną. Śledczy wyjaśniają okoliczności oraz przebieg wypadku. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

/pomorska.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *