Łódź Tattoo Konwent 2023: Kto wygrał? Zwycięzcy konkursów na najlepsze tatuaże w Polsce

W niedzielny wieczór zakończył się kolejny spektakularny weekend w świecie sztuki tatuażu – Łódź Tattoo Konwent 2023. Była to czwarta z kolei odsłona imprezy w tym roku. Festiwal, wspierany przez markę Perła, zgromadził w halach Łódź-Expo aż 400 tatuatorów, stając się jedną z ważniejszych branżowych imprez w kraju. Spośród wszystkich artystów zostali wyłonieni autorzy najlepszych tatuaży. Konkurencja była spora – do konkursów zgłoszono niemal 600 wzorów.

NAGRODZONE TATUAŻE ŁÓDŹ TATTOO KONWENT 2023
Tattoo Konwent to największy cykl konwencji tatuażu w Polsce, który od lat przyciąga osoby związane ze środowiskiem tatuatorskim i piercerskim. Wydarzenie to jest szczególnie atrakcyjne zarówno dla profesjonalistów z branży, jak i miłośników tatuażu i tatuażowego stylu życia. Doświadczeni artyści cenią sobie konwent jako targi, na których mogą regularnie spotykać kolegów po fachu. Pozostali uczestnicy mają zaś niepowtarzalną okazję zobaczyć w jednym miejscu setki tatuatorów, poznać najnowsze trendy, czy po prostu spędzić czas wśród osób o podobnych zainteresowaniach.

Koncerty, pokazy i drag show

Goście Konwentu korzystali z szerokiej oferty dodatkowych atrakcji. Na scenie głównej można było zobaczyć pokazy sztuk alternatywnych: play piercingu w wykonaniu duetu Zyga & Black Peony oraz body suspension przygotowany przez Jacoba Angel i jego partnerkę Monicę Tomaino. Szczególnym zainteresowaniem, zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci, cieszył się pokaz Drag Queens. W show wzięły udział popularne osobowości, mające na swoich kontach liczne występy w polskich produkcjach filmowych i telewizyjnych: Shady Lady, Himera i Hrabina.
Imprezie towarzyszyły również cztery koncerty. W sobotę publiczność bawiła się pod sceną przy mocnych dźwiękach zespołu Ballkick oraz rapie amerykańskiego artysty Lorda Willina i towarzyszącej mu wokalistki Madeline Hogen. Drugiego dnia festiwalu wystąpili: zespół D.real oraz Suck My Glove.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *