Kolejna tragedia! Zwłoki 4 osób, trzech mężczyzn i kobiety w doszczętnie spalonym mieszkaniu. Trwa ustalanie tożsamości ofiar

Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności znalezienia 4 ciał w kamienicy przy ul. Adolfa Piątka. W zadymionym mieszkaniu w Szombierkach odnaleziono zwłoki trzech mężczyzn i kobiety. Trwa ustalanie tożsamości ofiar oraz okoliczności ich śmierci.Dzisiaj około godziny 11.00 bytomscy stróże prawa zostali powiadomieni o dymie, który wydobywał się z mieszkania w kamienicy przy ul. Adolfa Piątka. Policjanci z komisariatu w Szombierkach potwierdzili to i wezwano bytomską straż pożarną. W zadymionym mieszkaniu na parterze odnaleziono zwłoki czterech osób, trzech mężczyzn i kobiety. Kilkamebli było częściowo spalonych a całe mieszkanie wraz z ciałami mocno zadymione. Na miejsce wezwano prokuratora oraz techników kryminalistyki z bytomskiej komendy. Z ustaleń policjantów wynika, że kamienica była opuszczona i odcięty był prąd.

Teraz śledczy oraz biegły z zakresu pożarnictwa określi co spowodowało ogień oraz zadymienie mieszkania. Prawdopodobnie ze względu na panujący mróz osoby te w jakiś sposób ogrzewały to mieszkanie co mogło doprowadzić do pożaru. Jednakże dopiero ustalenia śledczych z bytomskiej komendbędą mogły jednoznacznie określić co się wydarzyło w mieszkaniu.


Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *