28-latek kierujący audi a8 uderzył w drzewo, 3 osoby zostały przewiezione do szpitala – okoliczności wypadku badają policjanci

W niedzielę 18 października w Barłominie (gm. Luzino) doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia 3 osoby zostały ranne. Na miejscu pracowali policjanci, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia.
Policjanci wczoraj przed południem otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Barłominie. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Po przyjeździe na miejsce wypadku, funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali jego okoliczności. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca audi a8 najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Ranny kierowca samochodu został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala, także dwoje jego pasażerów zostało przewiezionych do szpitala. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Policjanci przypominają i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, jedźmy wolniej a bezpieczniej, dostosowujmy prędkość do warunków drogowych, które teraz w obecnej porze roku  są dość trudne i zmienne.

/pomorska.policja.gov.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *