Areszt za usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem

Kryminalni ze starobabickiej komendy zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Adam O. pastwił się nad swoją ofiarą. Na koniec zostawił nieprzytomnego mężczyznę w środku palącego się domu i uciekł z miejsca zdarzenia. Na wniosek prokuratora sąd zastosował 3 miesięczny areszt dla zatrzymanego. Teraz grozi mu kara nawet do 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.Tuż po 11:00 dyżurny starobabickiej komendy dostał zgłoszenie, że w Hornówku doszło do pożaru budynku. Po dojechaniu na miejsce policjanci zauważyli przez otwarte drzwi, że w domu, w kłębach dymu leży mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast ewakuowali nieprzytomnego mężczyznę z płonącego budynku. Pokrzywdzony mężczyzna z licznymi ranami na ciele przetransportowany został przez karetkę pogotowia do szpitala.


Policjanci szybko ustalili przebieg zdarzenia. Okazało się, że Adam O. wspólnie z mężczyzną, którego później próbował zabić ,odwiedził znajomego w Hornówku. Adam O. od początku spotkania był bardzo agresywny zmuszał pozostałych mężczyzna do picia alkoholu. Po jakimś czasie jego agresja skupiła się na jednym z mężczyzn. Na koniec zostawił nieprzytomnego mężczyznę w środku płonącego budynku i uciekł z miejsca zdarzenia.

Kryminalni ze starobabickiej komendy już po kilku godzinach zatrzymali Adama O. w jednym z warszawskich lokali. Na wniosek prokuratora sąd zastosował 3 miesięczny areszt dla zatrzymanego. Teraz grozi mu kara nawet do 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *