Zaatakował nożem swoją ofiarę – znasz tę osobę? [FILM]

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia ciała. Do ataku przy użyciu noża doszło przed jednym z pubów. Wizerunek napastnika i przebieg zajścia zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia czynności narządu ciała. Do zdarzenia w wyniku sprzeczki między kilkoma osobami doszło w nocy 16 września tego roku przed jednym z lokali gastronomicznych w centrum miasta.

Wizerunek napastnika, który kilkakrotnie ugodził swoją ofiarę nożem w okolice pośladków zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 58, 22/603 91 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl
<

/a>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *