Amfetamina, haszysz, marihuana i mefedron u 23-latka

Łukowscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Trzebieszów, który posiadał ponad 600 porcji dilerskich amfetaminy i prawie 100 porcji marihuany. Teraz w areszcie poczeka na dalszy rozwój postępowania. W przypadku posiadania znacznej ilości narkotyków kara może sięgnąć nawet 10 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową łukowskiej komendy dowiedzieli się że, 23-letni mieszkaniec gminy Trzebieszów posiada przy sobie środki odurzające. Mężczyzna mówił policjantom że, nie ma żadnych narkotyków. Policjanci pojechali do jego miejsca zamieszkania gdzie po przeszukaniu osoby oraz pomieszczeń ujawnili narkotyki.


Młody mężczyzna posiadał w mieszkaniu amfetaminę, marihuanę, haszysz i mefedron. Gdyby posiadane przez niego ilości narkotyków zostały podzielone na porcje dilerskie, dałyby 607 porcji amfetaminy i prawie 100 porcji marihuany. Środki odurzające zostały zabezpieczone przez policjantów i nie trafią na rynek, a mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Policjanci będą wyjaśniali skąd pochodziły nielegalne substancje i w jaki sposób znalazły się u 23-latka. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. W przypadku posiadania znacznych ilości narkotyków kara może sięgnąć nawet 10 lat pozbawienia wolności

M.Z.
Zobacz również …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *