81-latek niszczył samochody bo mu przeszkadzały. Staruszek uszkodził 11 pojazdów na sumę około 18.000 zł.

Na nietypowy sposób walki z zaparkowanymi samochodami wpadł 81-letni mieszkaniec Mokotowa. Kiedy sposób parkowania samochodów nie był dla niego wystarczająco zadowalający, wyjmował z kieszeni śrubokręt i rysował nim po samochodach.

Mężczyzna został zatrzymany przez mokotowskich dzielnicowych i przekazany śledczym z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Stanisław S. usłyszał zarzuty uszkodzenia 11 pojazdów na sumę około 18.000 zł. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, który może skazać starszego pana na karę nawet 5 lat więzienia.

O uszkodzeniach karoserii w pojazdach na jednym z mokotowskich osiedli zostali powiadomieni dzielnicowi. Kiedy mundurowi pojechali na miejsce okazało się, że w taki sam sposób uszkodzonych zostało kilkanaście, prawidłowo zaparkowanych samochodów. Funkcjonariusze ustalili operacyjnie że umyślnego uszkodzenia pojazdów dopuścił się 81-letni mieszkaniec tego samego osiedla. Mężczyzna rysował lakier w pojazdach śrubokrętem, który również został zabezpieczony przez mundurowych.


Stanisław S., został zatrzymany w policyjnym areszcie. Początkowo tłumaczył się, że ma chorą nogę i tylko opierał się o karoserię pojazdów, gdy przechodził, ale później przyznał, że denerwowały go, jego zdaniem, niewłaściwie zaparkowane auta.

Zatrzymany usłyszał zarzuty umyślnego uszkodzenia 11 samochodów. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

One thought on “81-latek niszczył samochody bo mu przeszkadzały. Staruszek uszkodził 11 pojazdów na sumę około 18.000 zł.

  • 18 maja, 2018 at 10:59 am
    Permalink

    pytanie, po co w ogóle ten stary worek gówna żyje? nie lepiej dla wszystkich żeby takiego wrzucić do rowu i zasypać? ZUS sie ucieszy, właściciele samochodów też, firmy ubezp od samochodów też, słuzba zdrowia też, jak znam życie to sąsiedzi też nie będą mieli nic przeciwko. Same zalety.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *