ZNACZNE ILOŚCI NARKOTYKÓW UKRYTE W MIESZKANIU [FILM]

Kolejna realizacja kryminalnych z Woli doprowadziła do zatrzymania 21-letniego mieszkańca dzielnicy podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających.


Policjanci zabezpieczyli ponad 500 gramów marihuany, wagę elektroniczną i pieniądze. Podejrzany usłyszał zarzut karny, za który grozi kara do 10 lat więzienia. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Informacje zebrane przez wolskich policjantów z wydziału kryminalnego wskazywały, że na terenie dzielnicy mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. Zaangażowanie policjantów i ich skuteczność w zbieraniu i analizie informacji na ten temat pozwoliły na ustalenie i wytypowanie lokalu, w którym może on przebywać.


 

Kryminalni zorganizowali działania i przystąpili do czynności. W mieszkaniu przebywał mężczyzna, będący w ich zainteresowaniu. Kryminalni przystąpili do przeszukania. W pokoju na stole leżały dwa plastikowe pojemniki z zawartością suszu roślinnego, w szafie były ukryte reklamówki również z suszem. Policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną oraz pieniądze.


21-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Sprawą zajęli się śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Policjanci gromadzili materiał dowodowy, sprawdzili, że zatrzymany mężczyzna był już wcześniej notowany. 21-latek został doprowadzony do rejonowej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska/ea
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *