Uwaga! Trwają poszukiwania 14-letniej Magdaleny!

Policjanci z Częstochowy poszukują 14-letniej mieszkanki Częstochowy. Magdalena Kręciwilk wyszła z domu 27.10.2018r., i do chwili obecnej nie powróciła. Każdy, kto zna aktualne miejsce jej pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną, proszony jest o kontakt z policją.


Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 14-letnia Magda w dniu 27.10.2018r., wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Początkowo utrzymywała kontakt z rodziną przy pomocy komunikatora społecznościowego messenger. Według posiadanych informacji może przebywać w różnych miastach na terenie województwa śląskiego.

Rysopis zaginionej: wzrost ok 166 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie do ramion koloru jasny blond lub różowy, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę moro, czarne spodnie oraz czarne buty sportowe. Wygląd zaginionej może odpowiadać osobie w wieku 17-18 lat.


Pomimo szeroko zakrojonych działań poszukiwawczych do chwili obecnej nie jest znane miejsce pobytu nieletniej.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon (34) 369 12 55, (34) 369 12 80 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *