Z piłą spalinową w ręku poszli wyjaśniać spór o niesprawny kontroler do gier

Trzech mieszkańców powiatu lubińskiego trafiło do policyjnego aresztu. Zostali zatrzymani przez policjantów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy. Mężczyźni odpowiedzą za pobicie innego mężczyzny. Panowie wyposażeni w piłę spalinową przeszli do swojej ofiary wyjaśniać okoliczności zbycia niesprawnego kontrolera do gier.


Cała historia rozpoczęła się od kontrolera do gier. Jeden z mężczyzn prawdopodobnie nabył go od poszkodowanego. Okazało się, że był niesprawny wraz ze swoimi kompanami postanowił to wyjaśnić. Panowie wyposażeni w piłę spalinową odwiedzili swoją ofiarę. Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy, którzy pełnili służbę na terenie naszego powiatu w tej sprawie zatrzymali trzy osoby.
Jak ustalili policjanci do pokrzywdzonego mężczyzny przyszło trzech innych. Gdy weszli do mieszkania jeden z nich odpalił trzymaną w rękach piłę spalinową i zaczął nią wymachiwać przez cały czas dodając gazu. Robił przy tym tyle hałasu, że domownik usłyszał tylko, że chodzi o niesprawny kontroler do gier. Po czym Panowie wyszli z lokalu. Po kilkunastu minutach powrócili uznając, że sprawa nie została zamknięta. Zaczęli bić swoją ofiarę, która na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń. Poszkodowanemu z pomocą przyszedł znajomy, co skutecznie odstraszyło oprawców, którzy uciekli. Nie daleko, zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.
W tej sprawie policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu lubińskiego w wieku od 19 do 30 lat. Teraz funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności całej sprawy oraz to, jaki udział w zdarzeniu miały poszczególne osoby. Od ich ustaleń będą zależały zarzuty, jakie usłyszą.
KPP w LubinieDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *