Uwaga! Zaginęła 13-letnia Agata. Może przebywać w Lubinie na Dolnym Śląsku.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego poszukują zaginionej 13-latki. 30 października 2021 roku około 10:30 Agata Szymanowska wyszła z domu w Wiśniowej Górze i do chwili obecnej nie wróciła. Nieletnia może przebywać w Lubinie w województwie dolnośląskim.
Dziewczynka wymknęła się z domu pod nieobecność rodziców i bez ich zgody pojechała prawdopodobnie na spotkanie ze znajomym do miejscowości Lubin w województwie dolnośląskim.
Agata SZYMANOWSKA

lat 13

zam. Wiśniowa Góra, gmina Andrespol, województwo łódzkie

Rysopis: wzrost 164 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie blond, oczy niebiesko-zielone, znaki szczególne – na lewym policzku mała blizna około 1 centymetra. Ubrana był w czarną kurtkę z beżowym wykończeniem, spodnie dźinsowe z dużymi dziurami na nogawkach, białe buty sportowe, czarny plecak z białym nadrukiem.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji powiatu łódzkiego wschodniego z siedzibą w Koluszkach przy ulicy 11 Listopada 62 f, pod numerem telefonu (47) 842 12 11, (47) 842 12 50  bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112

 sierż. sztab. Aneta Kotynia
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *