Ucieczka przed policjantami zakończona w lesie

Za kierowanie pojazdem mechanicznym pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów odpowie 38-latek z powiatu tomaszowskiego. Mężczyzna mając 2,7 promila alkoholu w organizmie, jechał motorowerem marki Romet i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po tym jak stracił panowanie nad pojazdem na drodze gruntowej, ucieczkę kontynuował pieszo. Został zatrzymany przez policjantów w obrębie lasu do którego uciekał.
KAROLINA PILARCZYK Królowa Driftu Wsiadający po alkoholu do samochodu są zabójcami! Żadnej litości 

W piątek wieczorem w miejscowości Pasieki policjanci tomaszowskiej drogówki zauważyli kierującego motorowerem marki Romet, którego styl jazdy zaniepokoił mundurowych. Pomimo wyraźnych sygnałów do zatrzymania, kierujący jednośladem w dalszym ciągu kontynuował jazdę. Policjanci podjęli pościg za kierującym motorowerzystą, który zjeżdżając na drogę leśną nieutwardzoną, stracił panowanie nad jednośladem. Dalszą ucieczkę kontynuował pieszo, jednak po przebiegnięciu kilkunastu metrów został zatrzymany przez mundurowych.

Jak się okazało, powodem ucieczki 38-latka był stan nietrzeźwości. Mężczyzna miał 2,7 promila alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 38-latek ponownie odpowie przed sądem.

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska/tomaszow-lubelski.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *