Tragedia! Pijany kierowca BMW! Nie żyje pasażerka opla, kierowca trafił do szpitala

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 26 listopada br. po godzinie 12.00 w Sadłowicach w powiecie puławskim. Kierujący BMW na łuku drogi doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka Oplem. 79-letnia pasażerka opla zginęła na miejscu, zaś kierujący nim 77-latek trafił do szpitala 36-letni kierowca BMW był nietrzeźwy i nie miał prawa jazdy. Został zatrzymany. Policjanci pracują na miejscu zdarzenia.

Akcesoria do samochodu - sprawdź na Ceneo

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW, jadąc od strony Puław w kierunku Janowca, po wykonaniu manewru wyprzedzania, kontynuując jazdę lewym pasem ruchu, na łuku drogi doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka Oplem.

W wyniku wypadku, 79-letnia pasażerka opla zginęła na miejscu, zaś kierujący tym pojazdem 77-latek trafił do szpitala.

Kierującemu BMW, 36-letniemu mieszkańcowi gminy Janowiec nic się nie stało. Badanie wykazało, że miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna kierował samochodem nie mając do tego uprawnień. Prawo jazdy dostało mu bowiem zatrzymane kilka lat temu.

Mężczyzna został zatrzymany, po wykonaniu niezbędnych czynności trafi do policyjnego aresztu.  Policjanci prowadzą dalsze czynności na miejscu zdarzenia.

komisarz Ewa Rejn-KozakDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *