Tragedia! 5-letni Dawid nie żyje! Ciało chłopca znaleziono przy węźle autostradowym A2

Jak informuje >>>kryminalnapolska.pl <<< Dziś po godzinie 15:00 znaleziono ciało poszukiwanego 5-latka. Do ujawnienia zwłok doszło w jednym ze zbiorników wodnych przy autostradowym węźle Konotopa. Teren aktualnie obstawiony jest przez funkcjonariuszy, na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratury.
Czytaj więcej >>>Tragiczny finał poszukiwań Dawida. Ciało 5-latka znaleziono w zbiorniku wodnym<<<

 

Uwaga! Koniec poszukiwań pięcioletniego Dawida

Policja zakończyła poszukiwania w terenie pięcioletniego Dawida. Teraz śledczy skupią się na analizowaniu zebranego materiału. – Obecnie trwa analiza kryminalistyczna. Poszukiwań nie rozpoczęły pododdziały zwarte, ale w rejonie działają policjanci z pionu kryminalnego – przekazał rzecznik KSP kom. Sylwester Marczak.
  • Zdaniem rzecznika, teren wyznaczony do przeszukania, został już sprawdzony
  • Zaznaczył jednak, że poszukiwania w terenie mogą zostać wznowione
  • Według Marczaka wiedza, którą posiada policja, “jest ogromna”. Funkcjonariusze, dla dobra śledztwa nie mogą zdradzać wszystkich szczegółów śledztwa
  • Śledczy, poza poszukiwaniami w terenie, od początku prowadzą rozliczne działania operacyjne
– Od wczoraj wieczora trwa bardzo szczegółowa analiza kryminalistyczna tych wszystkich ustaleń, które mamy. Mówimy tutaj zarówno o ustaleniach wynikających z pracy operacyjnej jak i ustaleniach procesowych. To też przesłuchania świadków i wszystkie protokoły, które zostały już wykonane – poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak.- informuje Onet.pl

Uwaga! POSZUKUJEMY 5-LETNIEGO DAWIDA ŻUKOWSKIEGO

Od północy grodziscy policjanci poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego, zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim. Wczoraj, około 17.00 ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku.


Po czterech godzinach, przed 21.00 policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Do tej pory nieznane jest natomiast miejsce pobytu dziecka.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego od północy poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego.

Wczoraj, 10.07.br., około 17:00 ojciec zabrał chłopca z domu w Grodzisku Mazowieckim i odjechał w nieznanym kierunku szarą skodą fabią o nr rejestracyjnym WGM 01K9. Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że mężczyzna mógł poruszać się na trasie pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a lotniskiem Okęcie.
Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Zwracamy się do wszystkich osób o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Państwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

(KSP / mw)


Zobacz również …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *