Śmiertelny wypadek z udziałem 24-letniego kierującego

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w Siedliskach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Honda CRV zjechał z drogi gruntowej na łąkę, gdzie auto dachowało. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 24-letni kierujący tym autem.
Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek  po południu w Siedliskach. Dzielnicowy razem z innymi osobami zaczęli udzielać pomocy nieprzytomnemu  24-latkowi, który leżał na przydrożnej łące obok przewróconej na dachu hondy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń życia mężczyzny nie udało sie uratować.

Policjanci pracujący z prokuratorem na miejscu zdarzenia ustalili wstępnie, że kierujący hondą 24-latek jadąc drogą gruntową, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości utracił panowanie nad torem pojazdu i po zjechaniu na łąkę doprowadził do dachowania auta.
Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili postępowanie, w trakcie którego zostaną ustalone wszystkie szczegóły tego tragicznego w skutkach wypadku. Apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Nadmierna prędkość to nadal jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

MJ/lubelska.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *