Śmiertelny wypadek w Pogórzu

Policjanci ustalają przyczyny wypadku drogowego, w którym zginął 30-letni kierowca opla. Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony piątek w Pogórzu. Na prostym odcinku drogi kierowca zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
W piątek (4 września) około godz. 10.00 oficer dyżurny puckiej policji odebrał zgłoszenie, że na ulicy Wiejskiej w Pogórzu kierowca opla uderzył w drzewo. Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci drogówki, technik kryminalistyki oraz policjant pionu dochodzeniowo-śledczego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-letni mieszkaniec powiatu puckiego jadąc oplem od strony Pogórza  w kierunku Kosakowa na ulicy Wiejskiej zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.
Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia, sporządził szkic sytuacyjny oraz oględziny samochodu biorącego udział w wypadku. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą dokładnie wyjaśniali okoliczności tego zdarzenia.

Policja przypomina o zachowaniu szczególnej ostrożności na drogach. Poruszajmy się po drogach wolniej i z uwagą obserwujmy innych uczestników ruchu drogowego

/pomorska.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *