Śmiertelny wypadek na DK-12

W piątek na DK-12 w m. Lechówka doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął kierowca Opla. Ze wstępnych ustaleń wynika, że stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu, gdzie uderzył w skarpę. Tam doszło do przewrócenia się pojazdu. Mężczyzna jechał sam. Na miejscu pracują służby. Ruch odbywa się wahadłowo.
Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Chełmie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w piątek, 19 styvznia br. w południe na drodze krajowej numer 12 w miejscowości Lechówka w gminie Siedliszcze.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący Oplem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu, gdzie doszło do przewrócenia się pojazdu. Mężczyzna jechał sam. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności, których celem jest ustalenie wszystkich bliższych okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Ruch na trasie odbywa się wahadłowo.

komisarz Ewa CzyżDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *