Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał ponad 100 saszetek z dopalaczami

Funkcjonariusze z komisariatu policji na Ołbinie zatrzymali młodego mężczyznę podejrzewanego o rozprowadzanie środków odurzających. Policjanci w trakcie sprawdzania jego miejsca zamieszkania znaleźli ponad 100 saszetek foliowych z dopalaczami. Zabezpieczony towar trafi teraz do policyjnego laboratorium, gdzie sprawdzony zostanie jego skład. Obecnie policjanci ustalają wszelkie okoliczności tej sprawy m.in. źródło pochodzenia nielegalnych środków. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin w wyniku podjętych działań ustalili i zatrzymali 19-letniego mężczyznę, mieszkańca Krakowa, który podejrzewany jest o rozprowadzanie środków odurzających.

W trakcie sprawdzania lokalu, w którym zamieszkiwał mężczyzna, policjanci ujawnili 112 saszetek foliowych tzw. ,,pochłaniaczy wilgoci’’ – znanych, jako dopalacze. Zabezpieczony towar trafi już do policyjnego laboratorium, gdzie zostanie ustalony jego skład.
Na zatrzymanie dealera miały wpływ ustalenia operacyjne funkcjonariuszy i współpraca wrocławskich policjantów z mieszkańcami. 19-letni mieszkaniec Krakowa po zatrzymaniu został przewieziony do jednostki Policji w związku z podejrzeniem o rozprowadzanie środków odurzających w rejonie Nadodrza.


Obecnie policjanci ustalają wszelkie okoliczności tej sprawy m. in. źródło pochodzenia nielegalnych środków. Jeżeli badania potwierdzą, że w ich skład wchodziły substancje zabronione prawem, za posiadanie grozić mu może kara do 3, a jeśli zajmował się także ich rozprowadzaniem kara nawet do 8 lat pozbawiania wolności.

Źródło: /dolnoslaska.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *