Policjanci zabezpieczyli ponad kilogram amfetaminy

Policjanci zatrzymali 6 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. W ręce mundurowych wpadło ponad kilogram amfetaminy. Trzech z zatrzymanych mężczyzn za popełnione przestępstwo trafiło już na 3 miesiące do aresztu.Policjanci z komendy w Garwolinie, na podstawie własnych ustaleń dotyczących rozprowadzania środków odurzających na terenie powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu zatrzymali 6 osób podejrzewane o ten proceder. W sobotę policjanci z garwolińskiej „patrolówki” zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 10 woreczków foliowych z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Podczas przeszukania w domu odnaleziono dodatkowo marihuanę. Tego samego dnia zatrzymano 25-latka, który miał dwie dilerki marihuany.


W poniedziałek policjanci z posterunku w Żelechowie zatrzymali 27-letniego mężczyznę który posiadał przy sobie 14 dilerek amfetaminy i wagę elektroniczną, ponadto kierował po drodze publicznej pojazdem mechanicznym będąc po użyciu alkoholu. Policjanci z wydziału Kryminalnego w miejscu pracy zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 100 gramów amfetaminy. A policjanci z garwolińskiej drogówki, zatrzymali do kontroli drogowej osobowego mercedesa, którym podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat, u których znaleziono ponad kilogram amfetaminy.

Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat więzienia. Decyzją garwolińskiego sądu trzech mężczyzn (26, 27 i 42 lata) zostało aresztowanych na okres 3 miesięcy.

/mazowiecka.policja.gov.pl/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *