Policjanci odzyskali bmw o wartości 200 tysięcy złotych

Praktycznie nowe bmw utracone na terenie Niemiec odzyskali policjanci zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na pojazd, który od pewnego czasu zaparkowany był na lubelskim dworcu autobusowym. W trakcie czynności wyszło na jaw, że bmw jest kradzione. Jego wartość oszacowano na 200 tysięcy złotych.
W środę lubelscy policjanci zainteresowali się stojącym na dworcu autobusowym bmw. Z obserwacji funkcjonariuszy wynikało, iż pojazd stoi tam od pewnego czasu i może pochodzić z przestępstwa. Podczas dokładnej kontroli samochodu okazało się, że praktycznie nowe auto zostało utracone na terenie Niemiec. Jego wartość oszacowano na 200 tysięcy złotych.Samochód został odholowany na parking strzeżony. Obecnie Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie wyjaśniają dokładne okoliczności sprawy.

Komisarz Kamil Gołębiowski/lublin.policja.gov.pl/

One thought on “Policjanci odzyskali bmw o wartości 200 tysięcy złotych

  • 14 lutego, 2021 at 3:32 pm
    Permalink

    Chyba się komuś plany pozmieniały. “Normalnie” samochód powinien trafić od razu do dziupli, a nie przykuwać wzrok na dworcu. Dobrze jednak, że cała historia zakończyła się w ten sposób. Właściciel pewnie nie miał już nadziei na odzyskanie auta.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *