Podczas interwencji domowej dzielnicowi ujawnili ponad 800 porcji amfetaminy

Wołowscy dzielnicowi podczas interwencji domowej ujawnili środki odurzające w postaci amfetaminy o łącznej wadze odpowiadającej ponad 800 porcjom.


Zatrzymany 21-latek usłyszał nie tylko zarzut posiadania środków odurzających, ale także znęcania się nad dziadkami. Odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Wołowie podczas obchodu rejonu służbowego udali się do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie według zgłoszenia dziadek skarżył się na zachowanie wnuka. W toku podjętych przez funkcjonariuszy czynności okazało się, że 21-letni mieszkaniec powiatu nie tylko utrudnia codzienne życie dziadkom, ale także posiada w miejscu zamieszkania sporą ilość środków odurzających.


Młody mężczyzna przechowywał środki odurzające w woreczkach strunowych, z czego kilka ukrył w skarpetkach, pozostałe natomiast przechowywał w pokoju. Funkcjonariusze oprócz środków odurzających, które po badaniu testerem narkotykowym okazały się być amfetaminą w ilości odpowiadającej ponad 800 porcjom, zabezpieczyli także inne przedmioty służące m. in. do ich ważenia. Oprócz zarzutu posiadania środków odurzających, 21-latek usłyszał również zarzut znęcania się nad dziadkami. Odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Monika Kaleta

Źródło:  KPP w Wołowie
Zobacz również …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *