PILNE! Kierowca chevroleta, który śmiertelnie potrącił 4-latka został zatrzymany

38-LATEK ZATRZYMANY PO ŚMIERTELNYM POTRĄCENIU 4-LATKA
Policjanci z Policja Gorzów Wlkp. zatrzymali kierowcę chevroleta, który po zderzeniu z bmw wjechał w czteroletniego chłopca. Mężczyzna został zatrzymany na terenie miasta. Najbliższe godziny to intensywna praca śledczych i czynności procesowe.
W poniedziałek (11 października) po godzinie 17 gorzowscy kryminalni zatrzymali na terenie miasta 38-latka, który był poszukiwany po śmiertelnym potrąceniu 4-latka. Przypomnijmy, że kierowany przez niego chevrolet uderzył w bmw, a następnie zjechał na chodnik. Przez kolejne godziny na miejscu pracowali śledczy wraz z prokuratorem. Nad zatrzymaniem kierowcy pracowali policjanci wszystkich pionów. Szybko ustalono jego personalia, kwestią czasu pozostawało ustalenie miejsca jego przebywania.
38-latek został zaskoczony przez policjantów. Nie stawiał oporu, został przewieziony do gorzowskiej komendy. Na jutro planowane są czynności procesowe z jego udziałem.
 
Kierowca chevroleta, który śmiertelnie potrącił 4-latka w Gorzowie Wielkopolskim, został zatrzymany przez policję – poinformowała reporterka Polsat News Dorota Wleklik.
https://www.youtube.com/watch?v=pTcgEB9XYcQ&t=824s
 
Uwaga! TRAGEDIA! NIE ŻYJE 4-LETNI CHŁOPCZYK! Kierowca chevroleta zbiegł z miejsca zdarzenia, jest poszukiwany

 
TRAGICZNY WYPADEK W CENTRUM GORZOWA WLKP. – NIE ŻYJE 4-LETNI CHŁOPCZYK
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Armii Polskiej i 30 Stycznia. 4-latek został śmiertelnie potrącony przez kierowcę chevroleta. Ten zbiegł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany przez policjantów.

Lubuska Policja
KAROLINA PILARCZYK Królowa Driftu Wsiadający po alkoholu do samochodu są zabójcami! Żadnej litościDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *