Narkotyki warte pół miliona złotych zabezpieczone przez kryminalnych z Bielan [FILM]

Kryminalni z bielańskiej komendy zabezpieczyli ponad 8 kilogramów amfetaminy, 842 tabletki ecstasy, 300 gramów marihuany, a wszystko o czarnorynkowej wartości około pół miliona złotych. To efekt działań policjantów w walce z przestępczością narkotykową.


W związku ze sprawą zatrzymany został 47- letni mężczyzna, wobec którego zastosowano tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mężczyzny doszło na jednej z żoliborskich ulic. W pojeździe 47-latka związanego ze środowiskiem warszawskich pseudokibiców, funkcjonariusze znaleźli kilka opakowań foliowych z zawartością zbrylonej białej substancji o łącznej wadze około 8 kilogramów.


Z ustaleń policjantów wynikało, że kolejne środki odurzające i psychotropowe mogą znajdować w wynajmowanym garażu. W trakcie przeszukania pomieszczenia funkcjonariusze ujawnili dwie torby foliowe, w których znajdował się susz roślinny oraz ponad 800 sztuk tabletek.

Zabezpieczone substancje zostały poddane badaniom, które potwierdziły, że są to amfetamina, marihuana oraz ecstasy.

Po zebraniu materiału dowodowego 47-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych i odurzających. Decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

asp. Kamila Szulc/mbDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *