Na jezdnię zsunął się nieprawidłowo zabezpieczony ładunek- butelki z piwem

Dzisiaj po godz. 07.00 dyżurny tczewskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o niecodziennym zdarzeniu. W miejscowości Czarlin, na rondzie, w rejonie skrzyżowania dróg krajowych z samochodu ciężarowego zsunął się nieprawidłowo zabezpieczony ładunek-szklane butelki z piwem.
Dziś rano oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o zagrożeniu i utrudnieniach w ruchu w miejscowości Czarlin na rondzie przy skrzyżowaniu krajowych dróg. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Na szczęście nie było żadnych ofiar. Okazało się jednak, że  z uwagi na nieprawidłowe zabezpieczenie ładunku- butelek z piwem, towar przewożony przez kierowcę ciężarówki zsunął się na jezdnię. Mundurowi zabezpieczali teren, dbając o to, aby ruch odbywał się bezpiecznie i płynnie. Kierowca samochodu został ukarany mandatem karnym za nieprawidłowe zabezpieczenie ładunku.

Policjanci apelują, aby na drodze zawsze zachować rozwagę. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo w ruchu drogowym zależy w głównej mierze od nas samych. Niecodzienne zdarzenie, którego możemy być świadkiem na drodze oraz chwila naszej nieuwagi i roztargnienia mogą stać się przyczyną tragedii.

/pomorska.policja.gov.pl/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *