MAJĄC PONAD 3 PROMILE PRZEWOZIŁ 4 LATKA I DOPROWADZIŁ DO ZDERZENIA

31 latek kierując Volkswagenem Polo, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z kierującym Volkswagenem Sharan. Okazało się, że obywatel Ukrainy nie miał uprawnień do kierowania i miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.


Po zderzeniu uciekł do lasu, pozostawiając w aucie 4 letnie dziecko bez opieki.

Wczoraj po godz.11, dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Rejowieckiej w Krasnymstawie doszło do zderzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31 letni obywatel Ukrainy kierując Volkswagenem Polo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z 45 letnim kierującym Volkswagenem Sharan. Obywatel Ukrainy w pojeździe przewoził 4 letniego syna, którego po zdarzeniu pozostawił bez opieki uciekając do lasu. 

Policjanci ustalili, że 31 latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, a badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł obrażeń. 

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Decyzują sądu, zostął objęty dozorem policji. Odpowie za kierowanie pojazdem oraz spowodowanie kolizji drogowej w stanie nietrzeżwości,a także narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia małoletniego.

podkomisarz Jolanta Babicz

młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *