Kradziony Mercedes R Class i betoniarka MAN TGX zatrzymane na granicy. Szacunkowa wartość obu pojazdów wynosi 160 tys. zł.

Na przejściu granicznym w Medyce zatrzymano skradzioną we Włoszech betoniarkę (samochód ciężarowy marki MAN TGX), a na pobliskim parkingu – skradzionego w Niemczech Mercedesa R Class 2010. Szacunkowa wartość obu pojazdów wynosi 160 tys. zł.Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Medyce SG i policjanci z Przemyśla zatrzymali samochód marki Mercedes R Class (rok prod. 2010) na niemieckich numerach rejestracyjnych. Podczas kontroli ustalono, że auto wraz z tablicami rejestracyjnymi figuruje w bazie SIS jako utracone na terytorium Republiki Federalnej Niemiec.


Szacunkowa wartość samochodu wynosi 80 tys. zł. Sprawę przekazano funkcjonariuszom policji z KMP w Przemyślu.Na przejściu granicznym w Medyce, na kierunku wyjazdowym z Polski, zatrzymano betoniarkę MAN TGX (rok produkcji 2008), która również figurowała w bazach SIS  oraz Interpol jako skradziona na terytorium Republiki Włoskiej.  Jej wartość oszacowano na 80 tys. zł.

zdj. Bieszczadzki OSG
 

One thought on “Kradziony Mercedes R Class i betoniarka MAN TGX zatrzymane na granicy. Szacunkowa wartość obu pojazdów wynosi 160 tys. zł.

  • 27 marca, 2019 at 10:58 pm
    Permalink

    Wspaniałe zdjęcia . Moźna spytać czym robione ? HDR prosto z aparatu czy postprocesing ?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *