Impel Wrocław: Sandra Świętoń zadebiutowała w seniorskiej drużynie

Kolejna młoda Impelka dostała szansę debiutu w seniorskiej drużynie. Mowa o atakującej – Sandrze Świętoń, która pojawiła się na zadaniowej zmianie w meczu Pucharu Polski.

W szerokiej kadrze Impela Wrocław na sezon 2017/2018 znajdują się cztery zawodniczki juniorskiej drużyny, które mogą dostać szansę na wspólne treningi i grę w pierwszym zespole. Niedawno – pod nieobecność Anny Łozowskiej – w składzie meczowym pojawiła się Magdalena Ociepa. Wspólne treningi z pierwszą drużyną przerwała jednak kontuzja młodej środkowej.

Tym razem w meczowym składzie pojawiła się inna, młoda zawodniczka. Sandra Świętoń na liście meczowej pojawiła się już w wyjazdowym meczu z Polskim Cukrem Muszynianką Muszyną. W pucharowym meczu z Energą MKS Kalisz dostała swoją szansę debiutu – pojawiła się w polu serwisowym, zmieniają Aleksandrę Trojan.

Impelki w komplecie przygotowują się do kolejnego ligowego wyzwania – meczu z Eneą PTPS Piła. Będzie to pierwszy z dwóch styczniowych meczów obu drużyn. 21 stycznia zainaugurują rundę rewanżową, natomiast 31 stycznia rozegrane zostanie spotkanie pucharowe – w ramach starć piątej rundy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *